Serwis okien dachowych

Uszczelnienie okna dachowegoSerwis okien  dachowych jaki wykonujemy pokazuję problem prawidłowego montażu . Jak pokazuje praktyka oraz ilość wykonywanych poprawek przez  firmę Bemar, wynikających z błędów, zaniedbań oraz braku wiedzy wykonawczej i doświadczenia, nadal jest to  skomplikowany problem dla wielu dekarzy.  Korzystamy z  wieloletniej praktyki i  doświadczenia  zdobytego u producenta po przez  specjalne szkolenia dekarskie. Szkolimy się w  zakresie nowych produktów oraz  zmian wprowadzanych przez producentów. Korzystamy z oryginalnych produktów  producentów oraz systemowych rozwiązań badanych w  laboratoriach na,  które producenci dają wieloletnie  gwarancje.

Konserwacja okna dachowegoDziś Okna Dachowe to nie tylko  podstawowe materiały do  budowy domu, ale cały system  elementów montażowych zapewniających  szczelność połączenia okna  dachowego z połacią dachu  oraz docieplenie rejonu wokół  okna co jest ważne przy realizowaniu  obiektów o podwyższonych  parametrach  termoizolacyjnych. 

Jeśli mają Państwo problem z przeciekaniem, okno nie chce się otworzyć lub urwała się klamka zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.